Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита

Після відбування частини покарання у вигляді позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 187 КК України,  засуджений О.О. був переведений до виправного центру, де у нього не склалися відносини з адміністрацією.

Як пояснив адвокату О.О., від нього забажали позбавитися любою ціною, для чого лояльний адміністрації засуджений О.В. почав його постійно провокувати, поки між ними не виник конфлікт, під час якого, за версією слідства,   під час раптово виниклої сварки  О.О. навмисно підійшов до О.В. та наніс 2 удари правою рукою в область лівого вуха останнього, після чого О.В. почав тікати від останнього, але О.О. наздогнав  О.В. та, користуючись своєю перевагою, подолавши намагання опору,  наніс удари ногами в ліву частину тулубу О.В.  Після чого, протиправні дії  О.О.  були припинені працівниками   виправного центру .

Діями О.О. потерпілому О.В. були нібито завдані тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості   у вигляді закритої тупої травми грудної клітини з переломами 8 і 9 ребер,  забійна рана, синці на голові, синець на тулубі, які відносяться до тілесних ушкоджень легкого ступеню тяжкості, відносно О.О. було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 122 КК України, за клопотанням слідчого обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Харківському СІЗО.

Адвокат, виконуючи обов’язки захисника О.О., ознайомився з матеріалами досудового розслідування, встановив, що переломи ребр у О.В. не були встановлені   в ХМЛШМД №4 у день доставки,  а рентгенівські знімки нібито переломів ребр  невідомого походження  були здобуті тільки через 3 дні після конфлікту між О.О. і О.В., у адвоката виникли сумніви щодо наявності у О.О. тілесних ушкоджень.

З цих підстав адвокатом були заявлені клопотання про проведення додаткового медичного обстеження потерпілого О.В., призначення відносно нього повторної судово-медичної експертизи, а також проведення інших процесуальних дій.

На цей час потерпілий О.В. вже звільнився від відбування покарання, і, дізнавшись про необхідність проходження повторної судової медичної експертизи, яка могла встановити відсутність у нього тілесних ушкоджень у вигляді переломів ребер, відмовився у суді від обвинувачення, що стало підставою закриття судом кримінального провадження приватного обвинувачення за ч.1 ст. 122 КК України відносно О.О. і звільнення його з-під варти.

Див. спецповідомлення, ухвали  суду відносно О.О.

Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита
Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита

Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита
Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита
Кримінальна справа по ст.122 КК України закрита
Кримінальна справа по ст.122 КК України закритаПоделиться в социальных сетях:

( 8 Голосов ) 
Оценка: 5 из 5 баллов